Клиенти

Министерства и държавни институции

Администрация на Президента
Българска национална филмотека
Върховен административен съд
Конституционен съд
Министерски съвет
Министерство на външните работи
Министерство на правосъдието
Народен театър "Иван Вазов" (библиотечен фонд и театрален архив)
Национален статистически институт
Сметна палата

Регионални библиотеки

Регионална библиотека "Априлов-Палаузов"- Габрово
Регионална библиотека "Боян Пенев" - Разград
Регионална библиотека "Георги Раковски" - Ямбол
Регионална библиотека "Дора Габе" - Добрич (прехвърлени данни от ISIS и Кобис)
Регионална библиотека "Емануил Попдимитров" - Кюстендил
Регионална библиотека "Никола Й. Вапцаров"– Кърджали
Регионална библиотека "Петър Стъпов" - Търговище
Регионална библиотека "Сава Доброплодни" - Сливен
Регионална народна библиотека "Иван Вазов" - Пловдив
Регионална народна библиотека "П. Р. Славейков" - Велико Търново (прехвърлени данни от dBase)
Столична библиотека

Специализирани институции, научни центрове, неправителствени организации, фирми

Българска библиотека "Христо Ботев" - Кишинев, Молдова – с интерфейс на руски език
Български хелзинкски комитет
Висш адвокатски съвет
Военномедицинска академия
Държавен архив - Кюстендил
Институт за изследване на изкуствата при БАН
Исторически музей "Й. Иванов" – Кюстендил
Исторически музей-Панагюрище
Конфедерация на независимите синдикати в България (КНСБ)
Къща музей "Пенчо и Петко Славейкови"
ЛукОйл Нефтохим Бургас АД
Музей на народните художествени занаяти и приложни изкуства – Троян
Национален военноисторически музей (прехвърлени данни от Excel)
Национален дворец на децата
Национален институт на правосъдието
Национален политехнически музей
Сдружение "Родители, деца, училище" - Сливен
Софийска градска художествена галерия
Специализирана болница за активно лечение по онкология
Специализирана ортопедична болница - Горна баня
Студио за документални филми "Време"
Съюз на артистите в България
Търговско-промишлена палата - Враца
Фирма "Финистра" – Русе
Фирма за транспортни услуги "Авко" - Русе
Централен съвет на съюза на юристите в България
Център за академични изследвания - София
Център за независим живот - София
Църковен храм "Успение Богородично" - Кюстендил

Университетски библиотеки

Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство - Пловдив
Богословски Факултет на ББЦ - Стара Загора (прехвърлени данни от АБ)
Богословски Факултет на НАОБЦ - Банкя (прехвърлени данни от АБ)
Висш евангелски богословски институт, Обединен богословски факултет - София (прехвърлени данни от АБ)
Висш евангелски богословски институт, Петдесятен Факултет – София (прехвърлени данни от АБ)
Висше училище Земеделски колеж – Пловдив
Лесотехнически университет
Медицински университет - Плевен
Медицински университет - София. Филиал "Проф. д-р Иван Митев" - Враца
Нов български университет - София
Софийски университет, Катедра Библитекознание, научна информация и културна политика - библиотека и учебен клас
Софийски университет, Катедри "Европеистика" и "Публична администрация" - библиотечно-информационен център
Тракийски университет, Централна библиотека - Стара Загора
Тракийски университет. Факултет "Техника и технологии" - Ямбол

Училищни библиотеки

1 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" – Кюстендил
10 СУ "Теодор Траянов" - София
104 ОУ "Захари Стоянов"-София
12 СОУ "Цар Иван Асен II" - София
122 ОУ "Николай Лилиев" - София
125 СОУ "Проф. Боян Пенев" - София
132 СУ "Ваня Войнова" - София
137 СЕУ "Ангел Кънчев" - София
14 СОУ "Проф. Асен Златаров" - София
19 СОУ "Елин Пелин" - София
23 СОУ "Фредерик Жолио Кюри" - София
3 ОУ "Проф. Марин Дринов" - Кюстендил
38 ОУ "Васил Априлов" - София
6 ОУ "Св. Паисий Хилендарски" – Кюстендил
73 СОУ "Владислав Граматик" - София
88 СОУ "Димитър Попниколов" – София
9 Френска езикова гимназия "Алфонс дьо Ламартин" - София
Английска гимназия "Гео Милев" - Русе
Гимназия "Неофит Рилски" – Кюстендил
Гимназия с хуманитарен профил "Св. Кв. Кирил и Методий" - Пловдив
Езикова гимназия "Христо Ботев", Кърджали
Национален учебен комплекс по култура (Италиански лицей) - София
Национална гимназия за древни езици и култури „Константин-Кирил Философ“
Национална финансово-стопанска гимназия – София
НГХНИ "Константин Преславски" - Варна
ОУ "Св. Климент Охридски" – Ямбол
ОУ "Св. Патриарх Евтимий", град Варна
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - с. Калековец, област Пловдив
ОУ "Христо Смирненски" – Ямбол
ПГИМ "Йордан Захариев" – Кюстендил
Природо-математическа гимназия "Яне Сандански" , гр. Гоце Делчев
Природоматематическа гимназия "Проф. Емануил Иванов" - Кюстендил
Професионална гимназия го строителство, архитектура и геодезия - Велико Търново
Професионална гимназия по електроника "Джон Атанасов" - София
СОУ "Васил Левски", Вълчи дол
СОУ "Петко Росен" – Бургас
СОУ "Христо Ботев" - Русе
Средно училище с езиково обучение "Ал. С. Пушкин" , Варна
СУПНЕ "Фридрих Шилер"- Русе
Техникум по електротехника - Горна Оряховица
Частна езикова гимназия "Проф. д-р Васил Златарски" - София

Читалищни, градски и общински библиотеки

Градска библиотека "Стоян Дринов" - Панагюрище
Общинска библиотека "Иван Вазов" - Ботевград
Общинска библиотека "Искра" – Казанлък
Общинска библиотека "Петър Матеев" – Котел
Общинска библиотека "Св. Св. Кирил и Методий" - Първомай
Общинска библиотека - Горна Оряховица
Читалищна библиотека "Ангел Кънчев 1901" – Русе
Читалищна библиотека "Бачо Киро 1869" – Бяла черква
Читалищна библиотека "Васил Левски 1928" - с. Сандрово (област Русе)
Читалищна библиотека "Васил Левски 1929" - с. Горна Малина (област София)
Читалищна библиотека "Васил Левски 1945" – Русе
Читалищна библиотека "Виделина 1928" - с. Кукорево (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Г. Бенковски 1937" - Русе
Читалищна библиотека "Гоце Делчев 1943"– Равда
Читалищна библиотека "Д. П. Сивков 1870" - Нова Загора
Читалищна библиотека "Джон Атанасов 1928" - с. Бояджик (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Димитър Полянов 1862" - Карнобат
Читалищна библиотека "Димо Николов 1908" - Черноморец
Читалищна библиотека "Захари Стоянов 1937" - Русе
Читалищна библиотека "Зора 1860" - Сливен
Читалищна библиотека "Зора 1894" - Шабла
Читалищна библиотека "Зора 1928"– с. Оризаре (община Несебър)
Читалищна библиотека "Иван Вазов 1872" – Берковица
Читалищна библиотека "Изгрев 1927" - Обзор
Читалищна библиотека "Искра 1869" – Велико Търново
Читалищна библиотека "Искра 1898" - Борово
Читалищна библиотека "Любен Каравелов 1921"– с. Бузовград (община Казанлък)
Читалищна библиотека "Максим Горки 1928" – с. Просена (област Русе)
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1866" – Благоевград
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1909" - Ветово (област Русе)
Читалищна библиотека "Н. Й. Вапцаров 1951" - с. Ястребово (област Русе)
Читалищна библиотека "Надежда 1869" – Велико Търново
Читалищна библиотека "Напредък 1869" – Пирдоп
Читалищна библиотека "Напредък 1870" – Лясковец
Читалищна библиотека "Напредък 1884" – Килифарево
Читалищна библиотека "Напредък 1928 г. " - с. Долно Абланово (област Русе)
Читалищна библиотека "Наука 1870" – Троян
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1870" - Омуртаг
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1896" - Созопол
Читалищна библиотека "Отец Паисий 1905" – Полски Тръмбеш
Читалищна библиотека "П. К. Яворов 1920" – София (Район Слатина)
Читалищна библиотека "Паисий Хилендарски 1927" – Димово
Читалищна библиотека "Пенчо Славейков 1978", гр. Дупница,
Читалищна библиотека "Пробуда 1901" - с. Николово (област Русе)
Читалищна библиотека "Пробуда 1938" – Свети Влас
Читалищна библиотека "Пробуда 1946" – София (Район Лозенец)
Читалищна библиотека "Пробуда 1952" - с. Черноочене (област Кърджали)
Читалищна библиотека "Просвета 1865" - Гоце Делчев
Читалищна библиотека "Просвета 1888" - Поморие
Читалищна библиотека "Просвета 1892" – Стралджа (прехвърлени данни от АБ)
Читалищна библиотека "Просвета 1909" - Перник, кв. "Църква"
Читалищна библиотека "Просвета 1910" - с. Тенево (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Просвета 1925" - София (кв. Филиповци)
Читалищна библиотека "Просвета 1927" - с. Семерджиево (област Русе)
Читалищна библиотека "Просветен лъч 1905" – Сапарева баня
Читалищна библиотека "Развитие 1869" - Дряново
Читалищна библиотека "Развитие 1869” – Враца
Читалищна библиотека "Развитие 1893" - Белоградчик
Читалищна библиотека "Развитие 1893" - Елхово
Читалищна библиотека "Роден край 1931" - София
Читалищна библиотека "Самообразование 1919" - Приморско
Читалищна библиотека "Саморазвитие 1950" – с. Тънково (община Несебър)
Читалищна библиотека "Св. св. Кирил и Методий 1919" – Две могили (област Русе)
Читалищна библиотека "Светлина - Вердикал 1927" - Банкя
Читалищна библиотека "Светлина 1905" - с. Караманово (област Русе)
Читалищна библиотека "Светлина 1921" – София (Район Слатина) (прехвърлени данни от АБ)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" - с. Безмер (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" - с. Скалица (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1928" – Гюльовци (община Несебър)
Читалищна библиотека "Светлина 1928"– Кошарица (община Несебър)
Читалищна библиотека "Светлина 1929" - с. Роза (област Ямбол)
Читалищна библиотека "Светлина 1941" - Генерал Тошево
Читалищна библиотека "Съгласие 1862" - Ямбол
Читалищна библиотека "Съгласие 1890" – Каварна
Читалищна библиотека "Тодор Пеев 1871" – Етрополе
Читалищна библиотека "Тома Кърджиев 1873" - с. Червена вода (област Русе)
Читалищна библиотека "Трезвеност 1870" - Сухиндол
Читалищна библиотека "Трудолюбие 1884" - Бяла (Русенско)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1898" - Рила
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1898" – Ценово (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1925" - с. Иваново (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев 1928" - с. Обретеник (област Русе)
Читалищна библиотека "Христо Ботев" - Антоново
Читалищна библиотека "Христо Смирненски 1889" - Златица
Читалищна библиотека "Цвятко Радойнов 1885" – Крън (община Казанлък)